Cafeneaua ideilor: Ghidul studentului UB

“Cafeneaua Ideilor”, locul unde ideile tale wild prind contur si ai ocazia sa realizezi un ghid de orientare pentru studenții UB așa cum ți-ai dorit tu, ceva super cool și mega util.

Ce-i cu “Cafeneaua Ideilor”?

Gândește-te la ea ca la un mega brainstorming cu vibe de cafenea, unde fiecare dintre e superstarul ideilor. Vorbim, schimbăm păreri și creăm un ghid studentesc next level. Totul, într-un spațiu super chill, unde cafeaua (sau ceaiul) curge în valuri.

De ce să te bagi?

Pune-ți amprenta pe viața de student: Ideile voastre vor face viitorii boboci să zică “Wow, ce tare e aici!”

Skill-uri de viitor: Îți pică fain în CV și îți ascuți abilitățile de comunicare și teamwork.

Meet new peeps: Cunoaște oameni noi, cu vibe-uri bune și idei care pot schimba jocul.

Creative freedom: Aici, ideile zboară liber. Poți să fii cât de out-of-the-box vrei.

Dacă ești student și vrei să îți lași amprenta (verde) pe lume, să îți amplifici vocea prin artă și să te conectezi cu alți eco-avangardiști, atunci ești în locul potrivit. Nu ai nevoie de experiență în artă sau climatologie, doar de curiozitate și pasiune pentru planetă.